Blog > Komentarze do wpisu
SAMPLING and SWATCHING...

Tak, próbkowanie to klucz do sukcesu.

Dawno temu miałam "fazę" na maszynowe dzierganie próbek (swatching). Zrobiłam próbki wszystkich ściegów/wzorów z instrukcji obsługi maszyny dziewiarskiej MODA :)

Dzisiaj, cudem niemal, znalazłam siły i czas (bo chora jestem i zawalona robotą inną niż szycie czy dziewiarstwo) na STITCH SAMPLER wspomnianej w poprzednim wpisie maszyny SINGER 411G.

Maszyna ma sporo wbudowaych ściegów, do tego dochodzą KRZYWKI (TOP HAT CAM FASHION DISCS). Ściegi można modyfikować ustawiając ich gęstość i szerokość.

Oto moje dzisiejsze dzieło:

sampler and top hat cams

stitches

stitches

Jak na maszynę w wieku ponad pół wieku mój vintage singer radzi sobie nieźle :)

 

p.s.

Jeśli usłyszę od kogoś, że nauczyciel to ma klawe życie i pracuje 18 godzin tygodniowo, ma wolne długie weekendy i całe wakacje, to po prostu popatrzę na takiego osobnika jak na UFO i zapytam, z której choinki się urwał :)

Następnie zaproszę do zapoznania się z planem pracy szkoły i policzenia godzin spędzonych na radach pedagogicznych, konsultacjach, godzinach kartowych, dyżurach na dyskotekach szkolnych  oraz w długie weekendy, bo to dni wolne od zajęć dydaktycznych, ale nie OPIEKUŃCZYCH. Zapraszam więc wszystkich chętnych na mój dyżur opiekuńczy 2 listopada :)

niedziela, 28 października 2012, blackgodiva

Polecane wpisy